Úvod » Členská schůze

Schůze BD a shromáždění SVJ 13. 12. 2016 - doplňující informace

publikováno 04.12.2016

Změna programu schůze a shromáždění, plné moci, zmocnění

Dobrý den,

programy schůze BD a shromádění SVJ byly doplněny o důležité body, o kterých se bude hlasovat (upravené pozvánky byly v pátek zveřejněny na nástěnkách).

A) Schůze BD.

Byl doplněn bod o převodu zůstatku na účtu BD na účet SVJ.

Pokud se nebudete moci schůze BD zúčastnit, zajistěte si OVĚŘENOU plmou moc. Plná moc.

Pozvánka na schůzi BD

B) Shromáždění SVJ

Byly doplněny body o hlasování o výši DZO, rozpočtu na další období, schválení Domovního řádu.

Pozvánka na shromáždění SVJ.

Na shromáždění budeme schvalovat směrnici rozúčtování služeb. Je navržena dle současného rozúčtování služeb v BD.

Směrnice pro rozúčtování služeb.

Pokud se nebudete moci shromáždění zúčastnit, zajistěte si NEOVĚŘENOU plnou moc (v případě bytu v SJM - podepsanou oběma vlastníky).

Plná moc SVJ.

V případě vlastnictví bytu v SJM - je nutné si zvolit společného zástupce (bude přítomen na schůzi) a přinést jeho zmocnění (NEOVĚŘENÉ). Zmocnění společného zástupce.

Podklady k dalším bodům hlasování na schromáždění SVJ (výše DZO, rozpočet, Domovní řád) budou v nejbližších dnech zveřejněny na Bandě.

Pozvánky na schůze a formuláře plných mocí vám byly vhozeny do schránek.

Hana Šanderová

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme